top of page

Nasi trenerzy

KLIKACZ.pNG
NATALIA KŁODA.jpg

Trenerka była zawodniczką klubu TS Gwardia Opole z sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Związana z klubem od 2019.

Ukończyła kierunek wychowanie fizyczne na Politechnice Opolskiej. Posiada uprawnienia jako instruktor judo z aktualną licencją. Instruktor gimnastyki korekcyjnej, fitness, kettleball, cross, fit and jump oraz trener personalny i trener II klasy piłki ręcznej. Dodatkowo uprawnienia wychowawcy kolonijnego. Obecnie nauczyciel wychowania przedszkolnego.

 

„Swoją przygodę jako trener zaczęłam właśnie w tym klubie. Praca z najmłodszymi dziećmi sprawia mi wiele radości, a ich rozwój z zakresu sprawności rysuje uśmiech na mojej twarzy”

Trenerka grup: Funny Judo, naborowej

 Posiada 1 DAN.

Natalia Kłoda
 

BARTŁOMIEJ WACH.jpg

Magister wychowania fizycznego. Trener II klasy Judo licencjonowany oraz sumo licencjonowany. Instruktor zapasów, pływania, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, narciarstwa zjazdowego. Dodatkowo uprawnienia kierownika wypoczynku i wycieczek szkolnych. Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpodstawowej.

 

„Ciężka praca podczas treningu owocuje w dalszym uczeniu się judo i sposobu walki. Dzięki pracy z najstarszymi grupami mogę rozwijać swoje skrzydła jako trener i dzielić się doświadczeniem, które pozyskałem w czasie bycia zawodnikiem”

Bartłomiej Wach

Trener grup średniozaawansowanej, zaawansowanej oraz wyczynowej. Posiada 3 DAN.

IMG-20220902-WA0010.jpg

Sebastian Włodarczyk

Trener grupy zaawansowanej

Posiada 1 DAN.

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Wychowanek klubu od 13 lat. Od tego roku trener grupy zaawansowanej. 

Posiada uprawnienia jako trener judo, trener personalny oraz ukończył kurs 1 stopnia z krav magi. Posiada niebieski pas w bbj.

Osiągnięciem sportowym było zajęcie V miejsca podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Judo, II miejsca w MP w Sumo. Trener stoczył dwie walki w amatorskim MMA. 

"Rozpoczynam pracę jako trener, dzięki swoim doświadczeniom w różnych sportach walki wiem co jest ważne i na czym się skupić w czasie pracy z młodzieżą"

bottom of page